Діапазон кімнат:
0
8
  м2
  грн.

Список оголошень (1125)


Продам
Добротный дом для настоящего хозяина!
Продам
ХОРОШАЯ КВАРТИРА ДЛЯ ХОРОШИХ ЛЮДЕЙ !
Продам
На Прудах большая трехкомнатная сталинка
Продам
Двухкомнатная квартира в  престижном районе!
Продам
Трехкомнатная сталинка на 95м квартале
Продам
Полуничка !!! 3-х кімнатна сталінка
Продам
Двухкомнатная квартира  на "Ласточке"
Продам
Райский уголок !
Продам
Трехкомнатная "сталинка"с автонномкой!

Ласкаво просимо!

 

За попиту на нерухомість Кривий Ріг займає одну з лідируючих позицій серед міст нашої країни. І це не дивно - промисловий гігант приваблює людей не лише з усієї України, а й з країн ближнього і далекого зарубіжжя. Через високий попит на квартири, Кривий Ріг не може похвалитися постійною наявністю великої кількості якісних пропозицій. Це робить пошук житла або будь-якого іншого приміщення, як для покупки, так і для оренди, досить клопіткою заняттям. Саме тому більшість людей вважають за краще не займатися самостійно пошуком, а звертаються до фахівців в області нерухомості.

Незважаючи на працюючі в місті найрізноманітніші Агенства Нерухомості, Кривий Ріг залишається місцем, де знайти справжніх професіоналів не так вже й просто. У пошуках приміщення під офіс , склад або квартири в Кривому Розі , покупка якої може затягнутися на місяці, клієнти звертаються в самі різні організації, що пропонують ріелторські послуги і публікують оголошення з текстом « продам приміщення », або « здам в оренду офіс ». При цьому не рідкісні випадки, коли клієнт не отримує бажаного результату в пошуках приміщення або квартири в Кривому Розі , продаж яких ведеться за участю некваліфікованих фахівців або навіть випадкових людей. Щоб отримати максимальний ефект від роботи з агентством нерухомості , неважливо, продаєте Ви її або купуєте, необхідно вибрати організацію в якій працюють досвідчені ріелтори і яка має тривалий досвід продуктивної роботи в нашому регіоні. Тільки такий підхід є ключем до успіху в будь-яких операціях з нерухомістю, незалежно від того, що вас цікавить: покупка магазину в Кривому Розі , продаж офісного приміщення або звичайна оренда житла. < / p>

Завдяки тому, що Міська Служба Нерухомості «Ватикан» багато років працює на ринку нерухомості і має в своєму штаті лише справжніх професіоналів своєї справи, наші ріелтори зможуть задовольнити запити самого вимогливого клієнта. Ріелтор, Кривий Ріг для якого є полем діяльності протягом багатьох років, не тільки досконально знає специфіку ринку в своєму регіоні, а й має можливість максимально швидко провести оформлення всіх необхідних паперів, роботою з якими неминуче супроводжується покупка квартири, продаж офісу або продаж магазину . Тому в штаті Міський Служби Нерухомості «Ватикан» не буває випадкових людей - всі наші співробітники присвятили роки роботи в сфері нерухомості і звикли виконувати свою роботу якісно і швидко. Наша робота отримала високу оцінку не тільки у нас в місті , а й на території всій Україні . Про це красномовно свідчить те, що ТОВ "ДБН" Ватикан " є членом Асоціації Фахівців Нерухомості України (АФНУ) , професійного об'єднання, до якого входять кращі в галузі.

Наша компанія безперервно розвивається і вдосконалюється. На сьогоднішній день наша компанія може запропонувати не тільки послуги з оренди, купівлі або продажу самих різних об'єктів нерухомості. «Ватикан» надає повне супроводу будь-якої операції, починаючи від експертної оцінки в Кривому Розі і закінчуючи послугами, які можуть запропонувати страхові компанії Кривого Рогу . Такий підхід надзвичайно зручний для наших клієнтів, які можуть отримати у нас все, що може знадобитися, при роботі з нерухомістю , від звичайної консультації , до страхування будь-яких об'єктів.

Новости

Один из крупнейших китайских девелоперов China Vanke планирует приобрести активы Shenzhen Metro Group, оператора метро в Шэньчжэне, на сумму от 40 до 60 млрд юаней (до $9,2 млрд), сообщает MarketWatch.
С 29 февраля по 7 марта на вторичном рынке недвижимости Киева средние цены на квартиры понизились на 0,42%, или на 6 долларов до 1 408 долларов за 1 кв. м. Об этом свидетельствуют данныепортала mirkvartir.ua.
С 1 марта стоимость электричества для домохозяйств выросла на 25%. Этот этап подорожания — уже третий. Еще через 6 месяцев тарифы на свет вновь будут пересмотрены. «Апостроф» разбирался, куда пойдут деньги от повышения тарифов и почему одни производители электроэнергии получат...
 
^ Наверх